Er zitten geen producten in uw winkelwagen. Misschien is het artikel dat u had gekozen uitverkocht.
RVS bocht - 90 graden - t.b.v. ronde leuning 42,4 mm
RVS bocht (hoekstuk / koppelstuk) - 90 graden - geborsteld RVS - t.b.v. ronde trapleuning 42,4 mm. Een strakke RVS bocht, waarmee u uw rvs trapleuning (in 1 geheel) door kunt laten lopen in een rechte hoek van 90 graden. Onze RVS bochten worden met name gebruikt om een "doorlopende trapleuning" te realiseren, voor een strakke look!
LET OP: Wilt u een doorlopende trapleuning, die in een hoek schuin naar boven loopt, dan is deze RVS bocht niet geschikt en heeft u een variabele RVS bocht nodig, deze bieden wij ook aan.
LET OP: Tijdens het monteren van een RVS leuning inclusief bocht / koppelstuk is het verstandig om gebruik te maken van een goede lijm, geschikt voor RVS. Deze bestelt u ook eenvoudig online "mee" bij LEUNINGvakman.nl.